Organizujemy protest kobiet. Przyłącz się.

Możesz się przyczynić do tego, by Koronkowa rewolucja przyczyniła się do tego, aby życia kobiet nie przesłaniał lęk i strach, aby kobiety nie musiały milczeć i aby państwo je chroniło tak samo, jak innych obywateli. Koronkowa rewolucja to program edukacyjno-społeczny mający doprowadzić do budowy wspólnoty kobiet. Ma wzbudzić odwagę, która potrzebna jest do przeprowadzenia jakichkolwiek zmian.

Przejdź do działu: http://www.protestkobiet.pl/co-robimy

Oficjalne stanowiska

Poznaj oficjalne stanowiska osób publicznych, organizacji pozarządowych, partii. Jak przez specjalistów postrzegana jest propozycja całkowitego wprowadzenia zakazu aborcji w Polsce? Niestety nie jesteśmy w stanie prowadzić pełnego monitoringu artykułów prasowych, jeśli czytałaś stanowisko, które nie zostało u nas opublikowane, przyślij do nas informację na ten temat lub po prostu bezpośredni link. Z góry dziękujemy za pomoc.

Przejdź do działu: http://protestkobiet.pl/protesty/stanowiska

Jak kobiety protestują na ulicach?

Piszemy relacje lub artykuły informacyjne z manifestacji, demonstracji, pikiet, marszów, akcji. Wszystko po to, by dokumentować przebieg protestu, który obserwuje Polska i świat od 1 kwietnia 2016 r., czyli od ogłoszenia w naszym kraju projektu ustawy całkowicie zakazującej aborcji. Jeśli chciałabyś nam pomóc - zgłoś się na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przejdź do działu: http://www.protestkobiet.pl/protesty/relacje