Jak nam pomóc?

Możesz coś zrobić. Możesz zmieniać. Masz wpływ.

Nie zgadzamy się na dalsze ograniczanie lub odbieranie kobietom praw w naszym kraju. I w imię tego robimy akcję protestacyjną w obronie wszystkich kobiet. W imię uzyskania przez nie pełni praw obywatelskich. Zapraszamy do współpracy - kobiety i mężczyzn, organizacje oraz ruchy obywatelskie, partie polityczne, mniejszości, media. Jeśli możesz pomóc - zgłoś się do nas. Jeśli nie możesz pomóc - przyjdź. Jeśli nie możesz przyjść - uwierz, że zmiana obecnej sytuacji jest możliwa. Nie zgadzamy się na dyskryminację. Nie zgadzamy się na wymuszony prawem heroizm, upokorzenie i cierpienie. Buntujemy się. Mamy już dość.

Kto i jak może nam pomóc?

Szukamy prawników, nauczycieli i nauczycielki, psychologów, socjologów, naukowców czy osób pracujących w organizacjach czy instytucjach społecznych, obywatelskich, socjalnych itp. Szukamy pań z Kół gospodyń wiejskich, twórców rękodzieła, osób z organizacji zajmujących się wsią. Nawiążemy współpracę z NGO'sami pracującymi ze środowiskami zagrożonymi przemocą, biedą, bezrobociem.

Szukamy przedstawicielek i przedstawicieli wszystkich zawodów. Od osób z zawodami technicznymi (np. krawcowych (poważnie!), szwaczek, handlowców, kierowców, techników) przez studentów, uczniów, aktywnych seniorów aż po osoby ze specjalistycznymi lub artystycznymi zawodami (np. grafików, plastyków, operatorów DTP, drukarzy, dziennikarzy, PR-owców, muzyków, aktorów, filmowców).

Potrzebujemy wszystkich.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.